FAQ – Často kladené otázky

Je to rýchlo zmontovateľná hala, stan – konštrukcia je postavená z hliníkových rámov vo forme modulárneho systému

Hlavnou výhodou je flexibilita – ponúka množstvo rôznych veľkostí a doplnkových funkcií. Ponúkajú ideálne priestorové riešenie pre mnohé priemyselné odvetvia. Naše haly majú navyše veľmi krátke dodacie lehoty, čo znamená, že aj urgentné priestorové požiadavky sa dajú rýchlo splniť. Zaručuje rýchlu montáž. Bez straty kvality je možná aj demontáž, takže halu je možné prestavať na akomkoľvek inom mieste.

Ďalšou výhodou sú nižšie náklady na investičný zámer – rozšírenie skladových priestorov. Oproti štandardne stavaným skladom a skladovým budovám je takéto zastrešenie finančne oveľa menej náročné na investície. Naviac viete využiť okrem zakúpenia aj prenájom, ktorý je flexibilný – dá sa dohodnúť na pevnú dobu, prípadne prolongovať, predĺžiť podľa Vašich požiadaviek.

Doba montáže je závislá od veľkosti haly a typu jej opláštenia. Montáž trvá v priemere 3 – 7 dní.

Konštrukcia je modulárna, čiže dĺžka haly môže byť v podstate neobmedzená. Šírka sa pohybuje od 5 – 40 m, štandardná výška je od 2,8 – 6,2m. V prípade iných rozmerov nás neváhajte kontaktovať, radi pomôžeme, poradíme.

V rámci strešného plášťa si viete zvoliť PVC lakovanú plachtovinu, nafukovaciu thermo strechu, prípadne strešné panely.

Možnosťou opláštenia stien haly sú k dispozícii obojstranne lakovaná PVC plachtovina, sendvičový panel, prípadne trapézový plech.

Naše haly a priemyselné stany máme rozmiestnené na rôznych miestach v rámci Slovenska. Neváhajte nás kontaktovať, radi s Vami zrealizujeme obhliadku.

Naše skladové haly – prinášajú priestor pre rast Vášho biznisu. Ľahké haly sú vyrobené z robustných hliníkových rámov a môžu byť využívané dočasne alebo trvalo. Výstavba trvá len niekoľko dní a výsledkom je veľká úspora nákladov a času v porovnaní s tradičnými skladmi a budovami.

Náš tím Vám rád pomôže
nájsť optimálne riešenie pre vaše podnikanie.