O spoločnosti

Spoločnosť Diwix – systems & services bola založená v roku 2003, zaoberá sa predajom a prenájmom  variabilných, ľahko a rýchlo montovateľných priestorov so širokým spektrom využitia: prezentačných –  veľkokapacitných párty stanov, montovaných hál, obytných a skladových,  nápojových pavilónov a textilnej architektúry.  Služby poskytujeme na území Slovenskej a Českej republiky. Našim cieľom je maximálne uspokojiť priania a požiadavky našich zákazníkov.
Veľmi nám záleží na tom, aby ste sa na nás obracali s vedomím, že sme pripravení ponúknuť Vám to najlepšie z našich služieb.

Predaj, montáž, servis, prenájom:
 • Veľkokapacitných párty stanov,
 • Nápojových pavilónov
 • Skladovacích hál
 • Obytných, prepravných a skladových kontajnerov

Návrhy a spracovanie stanových interiérov a obytných kontajnerových zostáv podľa potrieb zákazníka.

Možnosti využitia promotion a párty stanov:
 • Výstavy a veľtrhy – Kultúrne akcie (koncerty) – Športové akcie (turnaje, závody)
 • Motoristický šport (zázemie pre automobilové závody, priestory pre rozhodcov, tlač)
 • Firemné prezentácie, výročné oslavy – Politické stretnutia – Voľby
 • Ucelený stánkový predaj – Rodinné výročia (svadby)
Možnosti využitia kontajnerov a montovaných zostáv:
 • kancelárske a ubytovacie budovy, školské zariadenia, sociálne zariadenia, šatne,
 • zariadenia staveniska, dispečing, predajne, ale aj rôzne špeciálne objekty,
 • laboratóriá, servisy, autosalóny, skladovacie priestory a iné.

Spoločnosť Diwix systems & services vznikla v roku 2003.

Od začiatku bolo naším hlavným cieľom priniesť zákazníkom systém kvalitného zastrešenia v podobe ľahko a rýchlo montovateľných priestorov so širokým spektrom využitia.

Takéto riešenia sme na Slovensko priniesli ako prví, pričom sa od počiatku opierame o dlhoročné skúsenosti a know-how našich nemeckých partnerov, vďaka ktorým poskytujeme nielen vysokú kvalitu, ale ponúkame dlhodobé skúsenosti, odbornosť a profesionalitu.

Hlavnou špecializáciou našej spoločnosti je prenájom a predaj variabilných, ľahko a rýchlo montovateľných hál. Od nášho vzniku sme predali a prenajali viac ako 72.000 m2 skladových priestorov na Slovensku a v Českej republike. Naše montované skladové haly sú vhodným riešením, ak potrebujete rýchly a cenovo dostupný spôsob ako rozšíriť svoje skladové alebo prevádzkové priestory.

Najväčšou výhodou oproti tradičnej výstavbe hál je rýchlosť výstavby, vďaka čomu dosiahnete vysokú úsporu nákladov a času. Montované a skladové haly, ktoré ponúkame, spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na zaťaženie snehom, sú konštrukčne certifikované podľa najvyšších štandardov, čo zaisťuje bezpečnosť, vysokú kvalitu a istotu Vašej investície. Prečítajte si čo je dobré zvážiť pri výbere montovanej haly.

Ponúkame dlhoročné skúsenosti s predajom, dlhodobým prenájmom a montážou skladových montovaných hál a priemyselných stanov, garantujeme dodržanie rýchleho termínu výstavby s maximálnym dôrazom na kvalitu prevedenia.

Radi Vám poradíme a pomôžeme nájsť ten správny typ zastrešenia pre Vaše potreby. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Sme tu pre vás.

Haly, stany, kontajnery - DIWIX
Naše skladové haly – prinášajú priestor pre rast Vášho biznisu. Ľahké haly sú vyrobené z robustných hliníkových rámov a môžu byť využívané dočasne alebo trvalo. Výstavba trvá len niekoľko dní a výsledkom je veľká úspora nákladov a času v porovnaní s tradičnými skladmi a budovami.

Náš tím Vám rád pomôže
nájsť optimálne riešenie pre vaše podnikanie.