Obytné a skladové kontajnery

DIWIX predajom a prenájmom variabilných, ľahko a rýchlo montovateľných priestorov

Prepravné obytné a skladové kontajnery sú určené k výstavbe objektov dočasného charakteru, ktoré slúžia ako zariadenie staveniska (kancelárie, ubytovne, sociálne zariadenie). Objekty je možné jednoducho rozobrať a premiestniť na iné miesto. Kontajnery je možné využívať samostatne alebo spojovať vedľa seba, za sebou i na seba až do výšky troch poschodí. Vynechaním vnútorných stien je možné vytvárať väčšie miestnosti. Vnútorné rozmery sú udané ISO normami. Kontajnery sú maximálne skompletované vo výrobe a tým je zaistená rýchla výstavba objektov na stavenisku s minimálnou prácnosťou.

Obytné kontajnery, sanitárne kontajnery, predajné stánky, oceľové sklady, mobilné bunky, rodinné domy. Základ tvorí oceľový nosný rám zvarený z profilov vytvorených ohýbaním oceľových plechov hrúbky 3 a 4 mm. Statický výpočet počíta so zaťažením podlahy 2,5 kN/m2 a strechy 1,5 kN/m2. Celá konštrukcia obsahuje antikorózny nástrek. Na vnútorné opláštenie je možné použiť drevotrieskové dosky biele, svetlý dub alebo cementotrieskové dosky s náterom. Na vonkajšie opláštenie sa používa pozinkovaný oceľový tvarovaný plech s nástrekom dvojzložkovou farbou. Strešnú krytinu tvorí oceľový pozinkovaný trapézový plech.

Minerálna vata je použitá ako tepelná izolácia a podhľad je z DTD, farba biela s nezávadnou fóliou na povrchu. Podlahové dosky sú z DTD alebo CTD, na ktorých je položená podlahová krytina z PVC ( je možné položiť dlažbu, liatu podlahu, alebo koberec ). Uzavretie zo spodnej strany je oceľovým pozinkovaným plechom samozrejme s požitím minerálnej vaty ako tepelnej izolácie. K základnému vybaveniu patrí elektroinštalácia s 1 ks rozvádzač s prúdovým chráničom FI a ističmi. Vonkajšie prepojenie je pomocou zásuviek 380V / 32 A. Uzemnenie je vyvedené pri dolnom ráme. Vonkajšie dvere sú jednokrídlové oceľové s tesnením, cylindrickým zámkom a tromi kľúčmi. Plastové okno je otváracie a sklopné. Vetracie mriežky sú v obvodových stenách.

Náš tím Vám rád pomôže
nájsť optimálne riešenie pre vaše podnikanie.

    Naše skladové haly – prinášajú priestor pre rast Vášho biznisu. Ľahké haly sú vyrobené z robustných hliníkových rámov a môžu byť využívané dočasne alebo trvalo. Výstavba trvá len niekoľko dní a výsledkom je veľká úspora nákladov a času v porovnaní s tradičnými skladmi a budovami.