3 dôvody prečo sa rozhodnúť pre montovanú skladovú halu

Počas svojej existencie sa väčšina spoločností dostane k bodu, v ktorom musí riešiť rozšírenie svojich existujúcich skladových a prevádzkových potrieb. A práve vtedy nastáva „dilema“, akou cestou sa vydať. Obvykle si začneme viac všímať, ako majú vyriešené sklady a haly iné spoločnosti, začneme vyhľadávať možnosti na internete, prípadne si pýtame referencie na dodávateľov od svojich obchodných partnerov.

Pri výbere je potrebné zvažovať niekoľko zásadných otázok:

1. Chcem si halu alebo sklad kúpiť, alebo sa mi ju oplatí radšej prenajať?
2. Bude mi veľkosť haly, pre ktorú sa rozhodnem, v budúcnosti veľkostne postačovať, alebo chcem niečo variabilné, aby som vedel jednoducho priestor dodatočne zväčšiť?
3. Aká je cena haly a aké sú jej kvalitatívne parametre?
4. Hľadám najlacnejšiu alternatívu, pri ktorej budem znášať možné riziká, alebo chcem vysokú kvalitu za rozumnú cenu?
5. Je dizajn skladu/haly atraktívny a bude ma dobre reprezentovať „navonok“ voči mojim zákazníkom?

Po zodpovedaní týchto otázok by ste mali mať základnú predstavu o Vašich potrebách pre rozšírenie skladových a prevádzkových priestorov. Aké sú ale hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre montovanú skladovú halu?

1. Montované skladové haly a stany ponúkajú variabilitu

Každú halu je možné rýchlo a jednoducho prispôsobiť požiadavkám z pohľadu veľkosti a typu opláštenia. Výhodou je variabilita pri inštalácii vstupných dverí a brán, možnosť voľby okien a individuálnych prispôsobení pre každého užívateľa. Väčšina montovaných skladových hál je tvorená kvalitnou konštrukciou, ktorá spĺňa najnáročnejšie normy hlavne čo sa týka snehového zaťaženia. Výstavba je realizovateľná rýchlo, obvykle do niekoľkých dní (3 – 7 dní) v závislosti od veľkosti haly.

2. Efektivita vynaložených finančných prostriedkov

Je potrebné zvážiť, či halu kúpiť do majetku svojej spoločnosti, alebo využiť dlhodobý prenájom, ktorý môže byť v mnohých ohľadoch výhodnejší a finančne menej náročný.

3. Dizajn a flexibilita do budúcnosti

Výhodou kvalitných montovaných hál je ich atraktívny dizajn, vďaka ktorému budujete imidž svojej spoločnosti, V prípade potreby rozšírenia skladových priestorov do budúcnosti sú ideálnou voľbou vďaka tomu, že montovanú halu viete rýchlo predĺžiť na ľubovoľnú dĺžku. Predĺženie montovaných hál prebieha veľmi rýchlo s minimálnymi zásahmi do pôvodnej konštrukcie, čo predstavuje veľký benefit najmä z pohľadu montáže ďalších častí, ktoré neovplyvnia základný modul haly, ani Vaše existujúce skladové priestory.

Po zohľadnení týchto faktorov je pre záujemcov o rozšírenie skladových a prevádzkových priestorov ideálnym riešením montovaná skladová hala od spoločnosti Diwix, ktorá je tou najlepšou voľbou z pohľadu variability, efektívne vynaložených finančných prostriedkov, dizajnu a aj možnej modifikácie do budúcnosti.

Naše skladové haly – prinášajú priestor pre rast Vášho biznisu. Ľahké haly sú vyrobené z robustných hliníkových rámov a môžu byť využívané dočasne alebo trvalo. Výstavba trvá len niekoľko dní a výsledkom je veľká úspora nákladov a času v porovnaní s tradičnými skladmi a budovami.

Náš tím Vám rád pomôže
nájsť optimálne riešenie pre vaše podnikanie.

    3 dôvody prečo sa rozhodnúť pre montovanú skladovú halu